Nacházíte se v archívu roku 2020 - aktuální ročník naleznete zde.

Program


pátek, 28.2.2020


Hlavní scénaPangeo stage
10:0010:45 - 11:00
Ukázky karate, Kendó a Iaidó, umění meče
Česko-japonské kulturní centrum

... více informací
10:00 - 11:00
Národní parky Patagonie
Bob Stupka

... více informací
11:0011:40 - 12:00
Světová geoturistika
prof. Ing. Marian Marschalko, Ph.D.

... více informací
11:00 - 12:00
Peru a Bolívie – dědictví Inků
Miroslav Dohnal

... více informací
12:0012:30 - 12:50
Mendoš
Zdeněk Furmančík alias Mendoš

... více informací
12:00 - 13:00
Island – země ohně a ledu
Dalibor Nápravník

... více informací
13:0013:45 - 14:00
David Valíček
David Valíček, chef patron Food Atelieru

... více informací
13:30 - 14:30
Mexiko, za tajemstvím Mayů
Miroslav Dohnal

... více informací
14:0014:00 - 15:00
Napříč USA
Deny & Carol, Travelwithus123

... více informací
14:30 - 15:30
Irsko, Skotsko
Dalibor Nápravník

... více informací
15:0015:20 - 16:00
Cestování po Japonsku stopem
Česko-japonské kulturní centrum

... více informací
15:30 - 16:30
Jižní Afrika hotelbusem
Miroslav Dohnal

... více informací
16:0016:40 - 17:00
Mendoš
Zdeněk Furmančík alias Mendoš

... více informací
16:30 - 17:30
Z Limy na rovník, Peru Ekvádor
Bohumil Stupka

... více informací
17:0017:00 - 17:30
Prezentace pivovaru Ostravar


... více informací

sobota, 29.2.2020


Hlavní scénaPangeo stage
10:0010:40 - 10:50
REKREACE ROH – dovolená v Tatrách jako tenkrát
Petr Krč, CK ATIS

... více informací
10:00 - 11:00
Národní parky Patagonie
Bob Stupka

... více informací
11:0011:30 - 11:50
Krajina břidlice


... více informací
11:00 - 12:00
Jižní Afrika hotelbusem
Miroslav Dohnal

... více informací
12:0012:50 - 13:00
Neobjevený fenomén sklepních uliček na Slovácku
Ing. Radek Bartoník B.B.S. - Vedení firmy, strategie rozvoje a obchodu

... více informací
12:00 - 13:00
Island – země ohně a ledu
Dalibor Nápravník

... více informací
13:0013:40 - 14:00
Zrušeno - Acocangua
Leopold Sulovský, český horolezec a senátor

... více informací
13:30 - 14:30
Z Limy na rovník, Peru,Ekvádor
Bob Stupka

... více informací
14:0014:00 - 15:00
Velká cesta škodou 100 do Mongolska
Jana a Daniel Urbanovi

... více informací
14:30 - 15:30
Irsko, Skotsko
Dalibor Nápravník

... více informací
15:0015:40 - 16:00
Japonská kuchyně
Česko-japonské kulturní centrum

... více informací
16:0016:10 - 16:20
REKREACE ROH – dovolená v Tatrách jako tenkrát
Petr Krč, CK ATIS

... více informací
16:00 - 17:30
Mexiko, za tajemstvím Mayů
Miroslav Dohnal

... více informací

Partneři festivalu




Mediální partner




Mediální podpora

Vystavující

Národní centrály cestovního ruchu



A.T.I.C.České republiky



Cestovní kanceláře / agentury



Turistické destinace



Lázeňství / wellness / hotelnictví



Města / kraje / regiony / projekty



Cestovatelská zóna



Ostatní služby v cestovním ruchu



Stravování / turistické atrakce



Média a propagace



Pořadatel

Černá louka s.r.o.
Ostrava - Moravská Ostrava
702 00

IČ: 26879280
DIČ: CZ26879280

Ředitel festivalu

Jan Šumbera
+420 604 805 095
jan.sumbera@cerna-louka.cz

Manažerka festivalu

Denisa Ježková
+420 724 184 439
denisa.jezkova@cerna-louka.cz

Marketing festivalu

Jana Jalůvková
+420 723 982 003
jana.jaluvkova@cerna-louka.cz